
Весільні Ініціали на стіл на підставці Manific Decor на весілля Білий 8х45х30 см
- В наявності
- Код: 26.90
1 390 ₴
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка на стіл
Розмір: 8х45х30 см
Матеріал - фанера 6 мм з фарбуванням.
Також виготовляємо за індивідуальним замовленням, згідно вашого напису та розміру.
Декоративні написи створюють атмосферу свята, диктують тему та настрій. Допоможуть гостям легко зануритися в загальні веселощі, насолоджуватися роллю особливого запрошеного. Декор зробить навіть маленьке свято незабутнім, а гостям залишить оригінальні фотографії та приємні спогади.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manific Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Об'ємні ініціали |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 1 390 ₴


