
Ініціал на круглій акриловій основі з орнаментом кольорів Manific Decor із дзеркального пластику на фотозону
- В наявності
- Код: 502.8
3 690 ₴
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал - акрил та дзеркальний пластик
Розмір- 60х60 см
Колір - золото / срібло / білий / чорний
Також виготовляємо за індивідуальним замовленням, згідно вашого напису та розміру.
Декоративні написи створюють атмосферу свята, диктують тему та настрій. Допоможуть гостям легко зануритися в загальні веселощі, насолоджуватися роллю особливого запрошеного. Декор зробить навіть маленьке свято незабутнім, а гостям залишить оригінальні фотографії та приємні спогади.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manific Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Об'ємні ініціали |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 3 690 ₴


