
Підставка для макарунів тістечок на 5 ярусів з акрилу Manific Decor
- В наявності
- Код: 12.15
3 465 ₴
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал - акрил 3 мм
Розмір - 44*44*29 см
Товар покритий захисною плівкою. При використанні вона знімається і підставка стає неймовірно прозорою.
Конструкція є розбірною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manific Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підкладка для тортів |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 290 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Розмір (см) | 44*44*29 |
- Ціна: 3 465 ₴






