Топ

Монограма на весілля з ініціалами буквами в колі 60 см (золотий, срібний) Manific Decor
- В наявності
- Код: 06.02
1 260 ₴
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монограма на весілля на замовлення.
Літери вказує клієнт.
Матеріал - дзеркальний пластик
Колір - золотий / срібний
Діаметр кола - 60 см
Останнім часом стало дуже модним замовляти на весілля монограми з першими буквами імен наречених. Монограмою з ініціалами молодих можна прикрасити фотозону, арку, стіну позаду весільного столу або прикрасити ними солодкий стіл. Монограма з ініціалами наречених стане особливою родзинкою свята, вони немов постійно підкреслюють, чий цей день і в честь чого влаштоване сьогодні свято.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manific Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Об'ємні ініціали |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 600 мм |
| Радіус | 60 см |
- Ціна: 1 260 ₴






