Новинка

Напис Wedding day та дата Manific Decor із дзеркального пластику на стіну для весілля Золотий 100х25 см
- В наявності
- Код: 502.16
1 190 ₴
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал - пластик
Комплект: напис "Wedding day" розмір 100х25 см, "дата" - 65х12 см
Колір - золото / срібло / білий / чорний
Також виготовляємо за індивідуальним замовленням, згідно вашого напису та розміру.
Декоративні написи створюють атмосферу свята, диктують тему та настрій. Допоможуть гостям легко зануритися в загальні веселощі, насолоджуватися роллю особливого запрошеного. Декор зробить навіть маленьке свято незабутнім, а гостям залишить оригінальні фотографії та приємні спогади.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manific Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Об'ємні написи |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 1 190 ₴



