Топ

Дитяче крісло трон з срібними елементами
- В наявності
- Код: 9.03
3 560 ₴
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал - фанера
Розмір - 107 * 65 * 35 см
Колір - білий, срібний
Трон їде у зібраному вигляді
Крісло трон дитячий - це чудовий атрибут на День Народження для вашої дитини. Відмінний вибір дбайливих батьків!
Стілець призначений для дітей. Дуже міцний (розраховані на вагу до 90 кг). Практичний і зручний, прослужать Вашим дітям не один рік.
Стільчик-трон виготовлений з натурального матеріалу - високоякісної шліфованої фанери і пофарбований безпечною акрилової фарбою. Фарба стійка до стирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Manific Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Ширина стільчика | 650 мм |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | фанера |
- Ціна: 3 560 ₴



